Hakkımızda

 


Has Halı'ya HoşgeldinizBiz Türkiye'nin önde gelen üst düzey halı üreticisi Has Halı'yız. Hem Türk halkının, hem de alanlarına özenle hazırlanmış, geleneksel, çağdaş ve modern tasarımlı halılar sunmak isteyen şirketler için tercih edilen halı şirketiyiz. Şirketimiz aile şirketi ve globaldir - nesilden nesile uzmanlığını en son teknoloji ile harmanlamaktadır.

 

Geleneğin ÖtesindeHalılarımız nesilden nesile aktarılan bir gelenek içinde yaratılmıştır. Koleksiyonlarımızın her biri benzersizdir ve her birinin 1896'da Kayseri'de yapılan ilk düğüme bağlantısı vardır. Klasik, modern veya özelleştirilmiş bir parça seçerseniz, sadece bir halı değil, tarihin bir kısmını eve götüreceksiniz - bizimkini ve sizinkini.

 

Gelenek, kültür ve gelecekHalılarımızın güzelliğini bizzat yaşamanız için sizi İstanbul Göztepe Park Residence'daki ana ofisimize ve showroomumuza da bekliyoruz. Büyük bir uluslararası şirket olarak, personelimiz çeşitli dilleri konuşmaktadır ve herhangi bir sorunuz olduğunda her zaman size yardımcı olmaya hazırız. Özel müşterilerden tasarım firmalarına, otel zincirlerine, şirketlere ve film setlerine kadar her ortama olağanüstü bir katkı sağlayacak halılar sunmaktayız.

Sizi 9 seçkin koleksiyonumuzu keşfetmeye çağırıyoruz – Pera, Ottoman, Hasipek, Pure, Has Hereke, Floor to Heaven, Wool & Silk, Tissage, HJR Rugs and Art Palace. Halılarımızın her birinin kendine mahsus bir güzelliği vardır. Has Halı ve Türkiye'nin sanatını, yaşamınıza ve evinize getiren halıyı bulacağınıza inanıyoruz.

İstanbul'un tarihi Pera Palası'na veya çağdaş Divan Hotel'e farklı bir dokunuş kattığımız gibi, büyük oteller gibi kurumsal müşterilerimizle nasıl çalıştığımız hakkında size daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyarız. Ya da tamamen orijinal ve bir türden olan görkemli, üst düzey, ısmarlama halıları nasıl projelendireceğimiz hakkında daha fazla bilgi verebiliriz. Güzel halılarımızın sırrını keşfetmenize de yardımcı olabiliriz - Erzurum ovasının koyunlarından gelen özel yünümüz. Bu nadir yün, halılarımıza çağlar boyunca aktarılabilecek gücü ve dayanıklılığı sağlayan olağanüstü yüksek miktarda lanolin içerir. .Sadece halılarımızın renk ve ebatları veya akla gelmeyen birçok detayını merak ediyor olabilirsiniz - bizim için halı bir tutkudur ve onlarla ilgili her sorunuz değerlidir.

Has Halı halısını edinme deneyiminizi sahip olmak kadar güzel hale getirmek için buradayız. Geçmişte birçok mutlu, memnun müşterimiz için çok fazla zamanımız olduğundan, ister bir ofis binası, ister bir başkanlık sarayı, bir film seti, kişisel bir yat veya güzel eviniz olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Sıcaklık ve lüks katacak veya arzularınıza göre cesur, dinamik bir duruş katacak halılarımız var.                                                      Hoş geldiniz, sizi yaşamınızın ve yaşam alanınızın bir parçası olacak halıları bulmak için koleksiyonumuzu görüntülemeye davet ediyoruz. Has Halı olan güzelliği sizinle paylaşmamıza izin verdiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Has Gelenek

“Has Gelenek”
2018 yılı Venedik Film Festivali ödülü sahibi Mahmut Fazıl Coşkun tarafından hazırlanan tanıtım filmini izleyin.